سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
 تعداد کل بازدید : 495036

  بازدید امروز : 69

  بازدید دیروز : 88

تکلیف الهی

 
هرگاه بنده خالصانه توبه کند، خداوند او را دوست بدارد و گناهانش را در دنیا و آخرت بر او بپوشاند . [امام صادق علیه السلام]
 
نویسنده: همایون سلحشور فرد ::: پنج شنبه 93/6/13::: ساعت 11:32 صبح

خرداد سال گذشته یادداشت پربازدیدی درباره شهید بهزاد مفتوحی نوشتم. از اینکه بعد 20 سال از شهادتش هنوز نگران پسرخاله اش است که گاهی در خواندن نماز کاهلی می کند: نماز نمی خونم به تو چیه؟!+صوت

مرداد ماه همان سال تصمیم گرفتم برای سالگرد شهید ضابطی هم بنویسم. چقدر نذر و نیاز کردم که بتوانم یک تیتر جذاب و کلیک خور برایش انتخاب کنم و شد شب قدری میان کنکور، خواستگار و وصال یار+صوت؛ این یادداشت هم پربازدید شد و برخی سایت ها و خبرگزاری ها هم لینکش کردند.

دیگر فکر کردم مأموریت روایتگری ام تمام شد، امّا ...

باز هم قسمت شد روایتگری کنم.

روایتگری فردی که همان سال شهادت سیّدمحسن ضابطی به دنیا آمده بود و اتفاقاً 23 ساله بود، یعنی دقیقاً همسن آن شهید؛ و البته همسان آن شهید دغدغه حضور بهنگام در عرصه عمل به تکلیف داشت.

این بار گرچه او روایتگران بسیاری داشت که از من برای این امر شایسته تر بودند ولی من هم باید با نوشتن مرهمی هرچند کوچک بر زخم فراقش می گذاشتم.

باید از او تشکر می کردم که معین ما بود و ما را در عمل به تکلیف بصیرت افزایی یاری می کرد. خبرنامه های کاغذی اش در مساجد و پایگاه های بسیج نقش مکمّل مباحث فرهنگی و سیاسی را به خصوص در ایام انتخابات ایفا می کرد.

لذا ما هم از معین آنقدر نوشتیم که موضوعی جداگانه در وبلاگم به نام او ثبت شد: به یاد دانشجوی مجاهد، مرحوم معین رئیسی

درباره امت یک نفره ای که از پیش ما رفت + صوت

از چت،اضطراب تا هدیه گلاب

از تلاش معین برای فتح دانشگاه

از «من» گفتن فداکارانه معین+فیلم

به یاد متولد 9 دی، معین رئیسی

و به یاد چهره بصیرت افزای سال 92 
 
 
 

موضوعات وبلاگ

 

لوگوی دوستان

 

حضور و غیاب

 

آوای آشنا

 

اشتراک