• وبلاگ : تكليف الهي
 • يادداشت : كركره عقل شهدا (2)
 • نظرات : 1 خصوصي ، 4 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  سلام

  ما از خدا هستيم همه، همه عالم از خداست، جلوه خداست و همه عالم به سوي او برخواهد گشت، پس چه بهتر که برگشتن اختياري باشد و انتخابي و انسان انتخاب کند، شهادت را در راه خدا و انسان اختيار کند موت را براي خدا و شهادت را براي اسلام.

  حضرت امام خميني (ره)

  شهادت يک هديه اي است از جانب خداي تبارک و تعالي براي آن کساني که لايق هستند و دنبال هر شهادتي بايد تصميمها قويتر بشود.

  حضرت امام خميني (ره)

  از شهادت باکي نيست، اولياي ما هم شهيد شدند يا مسموم شدند يا مقتول، اولياي ما هم بعضي از آنها در حبس و بعضي از آنها در تبعيد به سر بردند، براي اسلام هر چه بدهيم کم داديم و جانهاي ما لايق نيست.

  حضرت امام خميني (ره)

  شهادت ارثي است که از اولياي ما به ما مي رسد، آنها بايد از مردن بترسند که بعد از مرگ، موت را فنا مي دانند، ما که بعد از موت را حيات بالاتر از اين حيات مي دانيم چه باکي داريم.

  حضرت امام خميني (ره)

  منطق ما، منطق ملت ما، منطق مومنين، منطق قرآن است (انا لله و انا اليه راجعون) با اين منطق هيچ قدرتي نمي تواند مقابله کند جمعيتي که، ملتي که خود را از خدا مي دانند و همه چيز خود را از خدا مي دانند و رفتن از اينجا را به سوي محبوب خود، مطلوب خود مي دانند، با اين ملت نمي توانند مقابله کنند آنکه شهادت را در آغوش همچون عزيزي مي پذيرند آن کوردلان نمي توانند مقابله کنند.

  حضرت امام خميني (ره)

  امروز، به فضل همين شهادتها و به برکت خون شهدا، ملت ما، ملت سربلند و آبرومندي است و ملتها آبرو و عزت را اين گونه بايد پيدا کنند.

  مقام معظم رهبري

  شهادت بالاترين پاداش و مزد جهاد في سبيل الله است.

  مقام معظم رهبري

  همه کساني که در جنگ تحميلي هشت ساله، چه با حضور خود يا فرزندان و عزيزانشان، حضور و فعاليتي داشته اند، مخصوصا خانواده شهيدان عزيز و جانبازان و اسيران گرامي، بايد بدانند که در امتحاني بزرگ شرکت کرده و در آن سربلند بيرون آمده اند .

  مقام معظم رهبري

  فرزندان شهدا بدانند که پدران آنان موجب شدند که اسلام، در چشم شيطانها و طاغوتهاي عالم، ابهت پيدا کند.

  مقام معظم رهبري

  ايستادگي در مقابل دشمنان مقتدر و مسلط، زورگوي ظالم و پرروي گستاخ، کار بسيار بزرگ و با عظمتي است. اين همان کاري است که مردم ما کردند و عظمت ملت ما به خاطر همين شهادت جوانان شما و شجاعت فرزندانتان بود.

  مقام معظم رهبري

  شهيد جانش را فروخته و در مقابل آن، بهشت و رضاي الهي را گرفته است که بالاترين دستاوردهاست. به شهادت در راه خدا، از اين منظر نگاه کنيم. شهادت، مرگ انسانهاي زيرک و هوشيار است که نمي گذارند اين جان، مفت از دستشان برود و در مقابل، چيزي عايدشان نشود.

  مقام معظم رهبري

  برنامه اسلام از عصر وحي تا کنون بر شهادت توام با شهامت بوده است. قتال در راه خدا و در راه مستضعفين در راس برنامه هاي اسلام است.

  حضرت امام خميني (ره)

  يک موي سر اين کوخ نشينان و شهيد دادگان به همه کاخ و کاخ نشينان جهان شرف و برتري دارد.

  حضرت امام خميني (ره)

  شهادت در راه خدا چيزي نيست که بتوان آن را با سنجش هاي بشري و انگيزه هاي مادي ارزيابي کرد.

  حضرت امام خميني (ره)

  خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند. خوشا به حال آنان که در اين قافله نور جان و سر باختند. خوشا به حال آنهايي که اين گوهرها را در دامن خود پروراندند.

  حضرت امام خميني (ره)

  شهدا، علاوه بر مقامات رفيع معنوي، که زبانها و قلمها از توصيف آن و چشم و دلها از مشاهده آن ناتوانند، مشعلدار پيروزي و استقلال ملتند و حق بزرگ آنان بر گردن ملت، بسي عظيم است.

  مقام معظم رهبري

  پرچم عروج انسان به بام معنويت که امروز در گوشه و کنار دنيا برافراشته مي شود، در حقيقت پرچم امام ما و شهيدان اوست. آنها زنده اند و روز به روز زنده تر خواهند شد.

  مقام معظم رهبري

  من اکنون به پدران و مادران، همسران و فرزندان، خواهران و برادران و ديگر کسان شهداي عزيز و جانبازان و اسراء و مفقودين درود مي فرستم و اعلام مي کنم که آنان در رتبه و شان معنوي، بلافاصله پشت سر عزيزان فداکار خويشند.

  مقام معظم رهبري

  هر چه داريم، به برکت جانفشانيها و فداکاري هاست، به برکت روحيه شهادت طلبانه است.

  مقام معظم رهبري

  اساسا جهاد واقعي و شهادت در راه خدا، جز با مقدمه اي از اخلاصها و توجه ها و جز با حرکت به سمت "انقطاع الي الله" حاصل نمي شود.

  مقام معظم رهبري

  مقام معظم رهبري

  خداوندا! تو مي داني که فرزندان اين سرزمين در کنار پدران و مادران خود براي عزت دين تو به شهادت مي رسند و با لبي خندان و دلي پر از شوق و اميد به جوار رحمت بي انتهاي تو بال و پر مي کشند.

  حضرت امام خميني (ره)

  خدا مي داند که راه و رسم شهادت کور شدني نيست و اين ملت ها و آيندگان هستند که به راه شهيدان اقتدا خواهند نمود.

  حضرت امام خميني (ره)

  همين تربت پاک شهيدان است که تا قيامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاي آزادگان خواهد بود.

  حضرت امام خميني (ره)

  من از خداوند تعالي رحمت براي شهداي عزيز در اين جنگ تحميلي خواستارم. اينان براي اسلام فدا شدند و در نزد خداي تعالي و در جوار رحمت واسعه او به سعادت ابدي و افتخار دائمي رسيدند.

  حضرت امام خميني (ره)

  شهيد نظر مي کند به وجه الله.

  حضرت امام خميني (ره)

  اين شهدا زنده هستند و در پيش خداي تبارک و تعالي "عند ربهم يرزقون" اند.

  حضرت امام خميني (ره)

  اگر مجاهدت فداکارانه جوانان اين مرز و بوم که به اين شهادتها منتهي شده است نمي بود، همه روزهاي اين ملت، در زير چتر سياه ظلم و تجاوز و دخالت دشمنان اسلام و ايران، به شبهاي تار بدل مي گشت.

  مقام معظم رهبري

  فداکاري شهيدان و گذشت خانواده ها و حضور رزمندگان ما بود که ابرهاي تيره و تار آن روزگار دشوار را از افق زندگي اين ملت زدود.

  مقام معظم رهبري

  ما تا آخرين نفر و تا آخرين منزل و تا آخرين قطره خون، براي اعتلاي کلمه الله ايستاده ايم.

  حضرت امام خميني (ره) منبع:وبلاگ کليد بهشت

  http://www.tebyan.net/GodlyPeople/Jihad_MartyrdomCulture_Principles_/Articles/2007/11/20/53896.html