• وبلاگ : تكليف الهي
 • يادداشت : عکس: پارکينگ اختصاصي شهرداري!
 • نظرات : 1 خصوصي ، 3 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  اينو خوب اومدي جناب سلحشور، براي من هم سوال شده بود که مگه شهرداري اينجا رو خريده؟؟؟
  + اميد 
  پولدارايي که تعطيلات به تعطيلات خانوادگي ميرن سفرِ مالزي و فرانسه. گاهي هم باباهه ميگه "شما بريد عزيزاي دلم! من کار دارم... بايد براي يه قراردادي برم تاجيکستان". (هميشه هم لطف خدا شاملِ حالشه که هواپيماش سقوط نميکنه، وگرنه اسمش از ليست قرباني‌هايِ پروازِ تهران-پاتايا مياد بيرون)
  پولدارايي که سرريز سرمايه‌شون جاي ايران ميره سمتِ دوبي و ترکيه. ميرن اونجا ويلا ميخرن و خريد ميکنن، آخه ميدوني "جنس اونا بهتره! اصله!". پولداراي خروج ارز با هزار تا کلک از کشور و فرار از ماليات. پولداراي خپل شده از بي‌عرضگيِ دولت. پولداراي دولتي. کسايي که ميخندن کنار استخر و با هم سلفي ميگيرن و درندگي از چهره‌هاشون ميريزه. هيچوقت هم از خودشون نمي‌پرسن الان که ما اينجاييم، چند نفر رو دارن با لگد ميندازن از خونه‌شون بيرون؟ چند نفر براي 70 هزار تومن پول اعدام شدن؟ پولدارايي که کارآفرين نيستن، انگلن! از اين دست به اون دست ميدن و ده برابر سود ميکنن. پولدارايي که به اينجا رسيدنشون مساويه با سرويس شدنِ صدها خانواده. بوي گندشون زده بالا. داريم خفه ميشيم.
  بله جناب بسيجي عزيز، همين تو که فکر ميکني خيلي درست فکر ميکني و با اين طرز فکرت داري 8 سال دولت احمدي نژاد رو تبرئه ميکني...تو و امثال تو هم مقصريد
  پاسخ

  همه اينايي که گفتي زمان احمدي نژاد يهويي به وجود اومد؟
  + اميد 
  اين شما بسيجيان که هشت سال احمدي نژاد توش با شعار عدالت سر کار بود و درست همون روزا قيمت خونه و اجاره از پهنا رفت تو ماتحت ملت صداتون در نيومد. واردات ماشين بالا گرفت و مازراتي سوار ها مث قارچ زياد شدن. همونا که باباهاشون هر شب من و تو ميبينه و به روح ممدرضا درود ميفرسته، اما صبحش يقه رو تا دسته ميبينده و ميره بانک دولتي تا با يه کم دستمال زدن و "سلام عليکم و الرحمة الله" گفتن، کاراي ال سي رو بندازه جلو و بره جنس بنجول بياره از چين؛ تا گند بزنهتو کار و کاسبي کارخونه‌ها و کارگاه‌هاي داخلي. همونا که پشت ماشين چند صد ميليوني‌اي که به لطفِ وام‌هاي کت و کلفتِ با بهره‌ي پايين گرفتن ميشنن و سر چار راه وقتي چند تا کودک کار ميبينن، پنجره رو ميدن بالا تا صداي آهنگ ليدي گاگا رو بهتر بشنون. نه پولدار بودن بد نيست. اما تو ايران پولدار شدن مشکوکه. پولدار شدني که اغلب با ايجاد کار همراه نيست، بلکه با بيکار شدن کلي آدم به وجود مياد. هشت سال مهرورزي عاقبتش شد تبليغاتِ "لاکوست" رو ديوارا و ديگه خبري از "دنيس تريکو" نبود. هشت سال، بهشتِ دلال‌ها و کاسباي تحريم. کسايي که وقتي داشتيم به فاک مي‌رفتيم آخرين لگدا رو به جنازه‌ي صنايع داخلي زدن.تا وقتي مازراتي و پورشه ميرونن، با شعارِ "وقتي همه ميدوشن چرا من ندوشم" خودشون رو راحت کنن. آخر سالي هم ميرن بازارچه خيريه محک و از اون چند ميليارد سود سالانه، 200 هزار تومنش رو ميدن به غرفه گوشواره‌هاي دست سازِ "خاله کتي" و فاکتور خريدش رو هم ميذارن کاور فتو تا ملت بيان کامنت بذارن:
  How Generous.
  پولداريِ لابي کردن و رانت. پولداريِ پيمانکاريِ فلان قرارداد با دولت و چاپيدنِ بيش از 50 درصد بودجه‌هاي پروژه با جعل سند.
  پاسخ

  سلام. شما متولد چه سالي هستي؟ تخم لق تجمل گرايي و تبليغ کالاهاي لوکس و مانور اشرافي گري و اينا که زمان کارگزاران سازندگي و حاکميت کرباسچي بر بلديه تهران کاشته شد. يه سر به موضوع "رنجنامه هاي دهه هفتاد" توي همين وبلاگ بزن